רהיטי גבעת ברנר 100% עץ מלא
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צרו קשר :
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 08-9443663

מיטות ילדים

כל מיטות הילדים אזלו מהמלאי, לא ניתן להזמין עד להודעה חדשה (למעט מיטה פינתית)

בחירת מיטות ילדים היא סוגיה לא פשוטה - בכל גיל בו נמצא הילד. לא אחת אפשר לראות כי הורים, שמחפשים את העיצוב המושלם עבור חדרי ילדים, נתקלים בשאלה המכרעת של סוג המיטה המועדף. כמובן שמה שקובע בסופו של דבר הוא המחיר המבוקש להשקעה בעיצוב חדרי ילדים והצרכים הספציפיים של הילד. לילדים בגילאים שונים יש צרכים שונים, ועל כן יש צורך לעדכן אחת לכמה זמן את האופי של המיטה.

מיטות ילדים - חברת רהיטי גבעת ברנר

ילדים בגילאי בית ספר יסודי לא צריכים יותר ממיטה רגילה ברוחב של מיטת יחיד. כאשר מחפשים מיטות עבור ילדים בגילאי יסודי אפשר בהחלט לקחת מיטות ילדים, שכוללות מזרון יחיד במידות של 80 ס"מ לרוחב על 190 ס"מ לאורך. כיום מומלץ לרכוש מיטת ילדים הכוללת גם מגירות לאחסון או מיטות נוספות הנשלפות מתוך המיטה הראשית.

במקרה שההורים מעוניינים בעיצוב חדרי ילדים עבור ילדים קטנים במיוחד, ניתן לרכוש עבורם מיטות ילדים בצורות שונות ומעניינות כגון מיטה בצורת מכונית או מיטה בצורת סירה. שילוב של מיטות ילדים בחדרי ילדים מהווה אפשרות רצינית לגיוון וחידוש, אך החסרון בכך הוא שכאן מדובר במיטה לשימוש זמני בלבד, בדיוק כפי שקורה כשמחפשים מיטות תינוקות וריהוט נוסף לחדרי תינוקות.

בין הדגמים המובילים של מיטות ילדים ביוניגל רהיטי גבעת ברנר, אפשר למצוא מיטה אחת הנפתחת לשלוש מיטות נוספות וגם מיטה אחת הכוללת מגירות לאחסון דוגמת מיטת ילדים דגם דניאל (ניתן גם להזמין אותה מעץ מלא), מיטת ילדים דגם ליבי, דגם יובל ועוד. הקטלוג שלנו כולל מידע מפורט על כל אחד מדגמי מיטות הילדים.

מיטות ילדים ונוער

במעבר מגיל הילדות לגיל ההתבגרות בני הנוער חווים שינויים רבים הן ברמה הנפשית פסיכולוגית והן ברמה הפיזית התפתחותית. ראשית, הגוף שלהם נהיה גדול יותר, והמרחב האישי חשוב להם הרבה יותר. שנית, בני נוער מתחילים לפתח קשרים זוגיים בגיל ההתבגרות, מה שיכול להוביל למצב בו מיטות ילדים של יחיד פשוט לא מספיקות.

במטרה לענות על הצרכים המשתנים של בני נוער ניתן לרכוש מיטה זוגית שתשמש את בן הנוער שלכם שנים קדימה, אך ניתן להסתפק במיטה וחצי, או ספת נוער הנפתחת לשניים. מיטה וחצי לא משתנה באורך שלה, שלרוב יישאר על 190 ס"מ, אך הרוחב גדל למימדים שבין 120 ס"מ ל-160 ס"מ. במידה שבוחרים לרכוש ספות נוער, מומלץ לבחור בספה נפתחת שמכילה מקום תחתון לאחסון של חפצים וציוד ובכך לחסוך בהוספת רהיטים פונקציונאליים לאחסון בחדרי ילדים.

מיטות ילדים מעץ מלא המוצר החם

מיטת ילדיםמחפשים מיטה חדשה לילד? רהיטי גבעת ברנר יוניגל מציעים מיטת ילדים במחיר מבצע - החל מ-1,440 שקלים.

מדובר במיטת ילדים מעץ מלא, שכוללת מזרון ראשי לילד במיטות סטנדרטיות של 80 ס"מ רוחב על 190 ס"מ אורך, מיטה נשלפת לשם אירוח חברים, מגירות אחסון גדולות ומעקה שנועד לשם לשמירה על בטיחות הילד.

נשמע לכם טוב? להזמנות ובירור פרטים התקשרו לרהיטי גבעת ברנר יוניגל: 077-9976660

ריהוט לחדרי תינוקות

בחירת מיטות תינוקות ובחירת ריהוט לחדרי תינוקות הן סוגיות חשובות ביותר. תינוקות ישנים בתוך לול או עריסה, כאשר מיטות תינוקות בחדרי ילדים מספקות להם הגנה מפני נפילה באמצעות סורגי עץ או פלסטיק, שמותקנים מסביב ללול או לעריסה.

בדרך כלל תינוקות יכולים לצאת מהלול או מהעריסה ולעבור למיטה "של גדולים" רק בשלב בו מוסר החשש מפני נפילה ממקומות גבוהים. מכיוון שלול או עריסה מהווים פריט ייעודי לשנה בלבד, ניתן למחזר עריסות ולקנות מזוג חברים שהרגע השתחרר מהעריסה שלו את העריסה או הלול ולמנוע הוצאות כבדות לשימוש זמני בלבד.

מחפשים מיטות ילדים? צריכים טיפים? פנו עוד היום לצוות רהיטי גבעת ברנר.

 

קרא עוד: ריהוט משלים
קרא עוד: מיטה פינתית