רהיטי גבעת ברנר 100% עץ מלא
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צרו קשר :
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 08-9443663

מיטות ילדים מעץ מלא

מבצעים חסרי תקדים עד גמר המלאי, מיטות ילדים החל מ-1,690 ₪

מיטות ילדים הם מהמוצרים הראשונים שהורים רוכשים לילדיהם אחרי שלב הינקות. כיום, מיטות הילדים המבוקשות ביותר עבור חדרי ילדים הן מיטות מעץ מלא, כאשר ישנן מיטות מעץ אורן, מיטה עץ בוק וגם מיטות ילדים המיוצרות משילוב של עץ אורן ו-MDF. מרבית מיטות הילדים, לרבות מיטות מעץ מלא, כוללות מיטה עליונה בסיסית, מיטת חבר נשלפת ומגירות אחסון נשלפות.

אפשר לצבוע מיטות מעץ מלא?

ובכן, אין כל בעיה. מיטה מעץ מלא ניתן לצבוע בכל מיני צבעים מגוונים ושונים, אפשר בצבעים אטומים ואפשר גם בצבעי מים. כמובן שאצל רהיטי גבעת ברנר קיימת אפשרות לרכוש מיטות מעץ מלא עם מגוון צבעים לבחירה מראש וגם קיימת אפשרות לשילובי צבעים וגוונים. 

מיטות מעץ מלא לילדים - בטיחות ברכישה

מכיוון שהמיטות לרוב מיועדות לילדים קטנים שעוברים ממיטת תינוק למיטה רגילה, חשוב לדאוג להימצאות אמצעי בטיחות בדמות מעקה נשלף שמגן בפני נפילת הילד תוך כדי שינה - מדובר בפרט שלא ניתן להתעלם ממנו.

מידות מיטת ילדים מעץ מלא:מיטות ילדים מעץ מלא

מיטה מעץ מלא מגיעה בגודל סטנדרטי , בדרך כלל, המידה הסטנדרטית והמבוקשת ביותר עבור מיטות ילדים מעץ מלא היא 80 ס"מ רוחב על 190 ס"מ אורך, כאשר הכוונה במידה זו היא למידת המזרון ולא למסגרת המיטה. אצל רהיטי גבעת ברנר ניתן גם להזמין מיטה ברוחב 90 ס"מ בהתאמה למזרון. כיום, קיימת מגמה של ייצור וייבוא המיטות מחו"ל.

ברהיטי גבעת ברנר תמצאו מגוון מיטות ילדים מעץ מלא, לרבות מיטת ילדים קומותיים שעשויה מעץ אורן מלא משולב. דגם הקומותיים כולל גם מיטת חבר (סך הכל של 3 מזרנים), מגירות אחסון ומגן נשלף למיטה התחתונה. גם מיטה וחצי לנוער ניתן להשיג מעץ מלא ברהיטי גבעת ברנר.

העץ המבוקש והנמכר ביותר הוא עץ אורן, כאשר לעץ הטבעי ישנן תכונות המייחדות אותו משאר חומרי הגלם שאינם טבעיים. כמוצר טבעי, לעץ ישנה נטייה לשינויים טבעיים בגוון וטקסטורה ולכן המוצרים לא זהים (וזה בדיוק היופי). ברהיטי גבעת ברנר יוניגל מציעים למבקרים ולמעוניינים מבחר עצום של מיטות ילדים מעץ מלא 100%.

לבחור במיטה הנכונה - קחו את הזמן

במהלך החיפושים שלכם אחר מיטה מעץ מלא יהיה מוטב שתבחרו לרכוש מיטה אשר תהיה באיכות גבוהה, בגודל המתאים ותימכר על ידי חנות אמינה שניתן לסמוך על מה שהיא מוכרת לכם. בחירה כזו ללא ספק תהיה אופטימלית וזאת מכיוון שהיא תאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם משיגים בדיוק את שאתם מחפשים וזאת ללא יוצא מן הכלל.

השקעה במיטה איכותית - החלטה משתלמת

אלו מכם שיבחרו להשקיע ברכישה של מיטות מעץ מלא יוכלו להיווכח כי התועלת של הדבר בעבור איכות החיים שלכם תהיה מאוד משמעותית. הרי הדבר יאפשר לכם ליהנות סוף סוף מתשובה איכותית וזאת כל עוד מדובר על שיפור איכות השינה שלכם. כך תקומו בכל בוקר ללא כל כאבים ותוכלו לתפקד הרבה יותר טוב בשגרת היומיום, דבר שבוודאי כל אחד מכם ירצה בו.

חשוב לבחור במיטה של מותג מוכר

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון כאשר סוקרים מיטות ילדים מעץ מלא זה עצם היותכם מודעים למגוון הרחב של האפשרויות שיהיה קיים וזאת כאשר אתם לוקחים לתשומת לבכם כל אופציה ואופציה במהלך הדרך. בסופו של יום החלטתכם לרכוש מותג מוכר ובעל שם תהיה מאוד משתלמת וזאת מכיוון שהיא תוכל להבטיח שיושג מענה שיביא לכדי שיפור עצום ומידי באיכות החיים שלכם.

כך יהיה ניתן מבחינתכם להתעורר בכל בוקר וזאת מתוך ידיעה כי בריאות הגב נמצאת במצב מיטבי וזאת כאשר מתאפשר לכם להגיע לשנת חלום וללא כל בעיה. אז קחו זאת לתשומת לבכם ושימו לב כי אתם מודעים לכל המובנים השונים שיהיה צריך לקחת בחשבון וזאת כל עוד חושבים על הנושא הזה. למה אתם מחכים בעצם? בחירה נכונה בעניין הזה ללא ספק תהיה קריטית בעבור כל אחד מכם.

זה מה שטוב לילדים שלכם – מיטות מעץ מלא

מיטת ילדים עץ מלאמיטות מעץ מלא הינן מושג ששומעים לא מעט, ונדמה שיש לכך את כל הסיבות בעולם. מיטה מעץ מלא נחשבת לאיכותית במיוחד, ולגמרי בצדק. עץ מלא, כלומר שימוש אך ורק בעץ ללא שימוש בפלסטיק וחומרי גלם נוספים, מעניקה למיטה עמידות לאורך שנים, חוסר וחוזק, כאלה שיאפשרו לכם לדעת מעבר לכל ספק – זוהי מיטה שתלווה את הילדים שלכם מילדות ועד שיתבגרו.

מיטות ילדים מעץ מלא הינן מצרך חיוני במיוחד, כן, במיוחד לחדרי ילדים. דווקא כאשר מדובר בשכבת גיל שכזו, כאשר הילדים עוד קטנים ונוהגים להשתובב, תמיד ישנה סכנה שרהיטים יישברו ויתקלקלו, לא עלינו. עץ מלא ממזער למינימום את הסיכון הזה. מיטות ילדים מעץ מלא נודעות שמיטות יציבות במיוחד, איכותיות ואיתנות, כאלה שיעמדו בגבורה בכל אתגר ובכל ילד שובב שמחליט לעשות ניסוי וטעייה על גבי המיטה.

איכות של מיטות עשויות מעץ מלא

מיטה מעץ מלא היא שם דבר, ולא בכדי. אפילו אנשים שאינם קרובים לעולם הריהוט והנגרות יודעים שזהו שם נרדף לאיכות. מדובר במיטה ששוקלת יותר, כוללת יותר חומר, הלכה למעשה, מה שהופך אותה בפועל למיטה ששורדת. מיטה שמלווה את הילד לאורך כל שלבי ההתפתחות שלו.

גם אם הפחד הוא לא מפני ילדים שישתובבו על המיטה וישברו אותה, ישנו תמיד סיכוי לשחיקה, כפי שקורה לרהיטים ברבות השנים. מיטות מעץ מלא לא יישחקו, ויישארו רעננות ואיכותיות כעבור שנים ארוכות, בדיוק כמו ביום הראשון.
בעצם, סביר להניח שבבואכם לרכוש מיטות מעץ מלא, אתם מודעים למוניטין של חומר הגלם הזה. אך טבעי שאתם מצפים לכך שהוא יישאר איתכם שנים על גבי שנים, נוח, אמין ואיכותי בדיוק כמו ביום הראשון. אצלנו, זה אכן המצב. לא לחינם, מדובר במיטות איכותיות במיוחד שלא תרצו להיפרד מהן.

גם בתוך עולם של מיטות ילדים מעץ מלא, יש ויש. אנחנו מקפידים שגם העץ המלא עצמו יהיה האיכותי ביותר, ללא פשרות, ללא עיגול פינות, רק מטובי היצרנים וטובי העצים.

למה לבחור ברהיטי גבעת ברנר כשניגשים לרכישת מיטה עשויה עץ מלא

לא לחינם יצא לרהיטי גבעת ברנר מוניטין טוב במיוחד שמלווה אותה במשך שנים על גבי שנים. אנחנו מקפידים על כל עץ, על כל בורג, על כל גילוף, על מנת שאתם תיהנו מהמוצרים הטובים ביותר, כאלה שילוו את הבית שלכם במשך שנים, וגם את המשפחה שלכם. מסיבה זו, רבים מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים, כאלה שרכשו מוצר אחד, היו שבעי רצון, וכעת ממשיכים לרהט את הבית אצלנו.

מעבר לכל זה, מעבר לאיכות ולחומרי הגלם, מיטה צריכה להיות גם יפה ומעוצבת. אצלנו תמצאו את המיטות היפות ביותר, כאלה שיהפכו את חדרי הילדים ליפים במיוחד, טרנדיים, תוססים, כאלה שכיף להיות בהם. המיטות משתלבות היטב בכל עיצוב, עם כל צבע, ואין לנו ספק שתמצאו את המיטה המושלמת בשביל הילדים.

בואו להתרשם.

קרא עוד: מיטה פינתית