רהיטי גבעת ברנר 100% עץ מלא
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צרו קשר :
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 08-9443663
 • ארונות ילדים

  ארונות ילדים
  החשיבה הפרקטית של הישראלים הביאה רבים עד היום לראות בתוספת של חדרי ארונות לבית כתוספת יקרה, וחסרת משמעות, שאפשר להסתדר בלעדיה. אך’ המציאות מראה אחרת. חדרי ארוניות כיום נחשבים לעיצוב משולב בנוחות, שמוסיפים לחיים הרבה עניין והרבה נחת.
 • מגוון רחב של ארונות הזזה

  מגוון רחב של ארונות הזזה
  בכל החנויות קיימים מגוון רחב היקף של ארונות הזזה בצבעים שונים, שבכול יש יופי והדר שאינם מובנים מאליו.
  ארונות הזזה הינם הצעקה האחרונה של עולם עיצוב הבית,. לכן, כל ארון הזזה מקבל אופי ויחס של רהיט יוקרתי, גם אם הוא בעלות נמוכה יחסית ואף עממית. ההרגשה הינה של רמה גבוהה ואיכות ללא פשרות.
 • חדרי ארונות – כל היתרונות

  חדרי ארונות – כל היתרונות
  חדרי ארונות הם בעיקר, ומעל הכל, מספקים נוחות שחסרה לעיתים כשאת העומד מול ארון פתוח, ובוחר את הבגדים. בכל בוקר, זו הפעילות הראשונה שאנו מוצאים את עצמנו עושים, לכן חשוב מאוד לדאוג שהיא תהיה נעימה ושתפתח את היום על רגל ימין.
  הבגדים תלויים בנוחות על מתלים וקולבים, מדפי הבגדים והפריטים פתוחים לראווה והמגירות העמוסות באביזרים. כולם מאפשרים שליטה והכרה בכל הפריטים והאביזרים כל רגע בחדר הארונות.
 • חדרי ארונות – פתרון לכל בית

  חדרי ארונות – פתרון לכל בית
  חדרי ארונות משרתים את המטרה העיקרית שאנו מחפשים בכל בית, והוא הנוחות. התסכול הרב שקיים באי סדר, וחוסר היכולת להשתלט על הניקיון והארגון של חדר עם ארון בגדים יכול לשגע אנשים רבים.
  חדרי ארונות כפיתרון ארגוני - באופן של הצבת חדרים שלמים בתור חדרי ארונות, ניתן לקבל את ההשפעה המהירה של איכות החיים בכל רגע במשך שגרת היום. באמצעות חדרי ארונות, ימצא פתרון לזריקת הבגדים הלא רצויים שנמדדו בפינת החדר או שזרוקים על הספה כולל הצורך לסדרם מדי יום/ שבוע ואפילו יותר.
 • חדרי ארונות – היופי שבפשטות

   חדרי ארונות – היופי שבפשטות
  חדרי ארונות במגוון דגמים נמצאים בכל החנויות, ומוצעים לקנייה לעיתים כחבילה של הרכבה ובנייה במקום, בתנאי שיש חדר מתאים לכך כמובן.
  חדרי ארונות במגוון דגמים - חדרי ארונות עשויים להיות בעלי מודל אחיד של ארגון, כשהעיצוב ביניהם משתנה, בהתאם לחומר המרכיב אותם. חומרים אלו הינם לרוב עץ או מתכת. במהלך הבחירה חשוב לשים לב לגודלו של החדר ולראות האם הוא דורש סט רחב או מוקטן יותר של חלקים להרכבה.
 • חדרי ארונות – סדר בין העונות

   חדרי ארונות – סדר בין העונות
  סדר בין העונות של חדרי ארונות הוא הכרחי לכל בית ומשפחה, ואף לאדם יחיד. סדר בין העונות הוא סידור של הבגדים לשתי ערימות, לאלו שידרשו לשימוש לתקופה הקרובה, ולאלו שעשויים להיכנס לתנומה של כמה חודשים. בגדים אלו ניתן להזיז לאחורי הארון, או המדף, או אם ניתן, אף לארון עליון, שייתן למדפים להתאוורר ולבגדים להתרווח
 • היתרונות של ארונות הזזה

   היתרונות של ארונות הזזה
  ניתן למצוא יתרונות רבים בארונות הזזה מאשר בארונות עם דלתות סגורות, וביניהם הנוחות של ארונות הזזה שאין לה שני, הסדר והניקיון של ארון הזזה, המתאפשרים באמצעות האור הרב שמאיר את הארון בקלות, ובל נשכח את התרומה האדירה לעיצוב החדר, שמאפשר ארון נוח שמספק מענה לכל דרישה.
 • ארונות הזזה – כניסה לעולם חדש

   ארונות הזזה – כניסה לעולם חדש
  ארונות הזזה הינם הדרך לארון מסודר, מאוורר, ומואר. כשהדלת זזה בפשטות ובקלות, כל חווית הבחירה וההוצאה מתוך הארון של בגדים, נעליים, אביזרים ועוד, נהיית פשוטה יותר, ונעימה יותר.
  האור הנעים שחודר אל הארון הנפתח לרווחה מול החלון הזורק אור שמש, או לאור התאורה עצמה בחדר, מאיר כל פינה בארון ואינו משאיר מקום לניחושים, או לאבק.
 • ארונות - היכולת שלך לבחור איך הם ייראו

   ארונות - היכולת שלך לבחור איך הם ייראו
  ארונות הזזה Build In , הם ארונות הזזה שנבנו בתוך הקירות, כחלק מהמבנה הכללי של החדר. דוגמא זו של בנייה היא יעילה לחדרים קטנים, שבעלי הבית בהם יותר סגורים על הדרך בה הם מעוניינים לסדר את החדר לשנים הבאות, כי הרי בדרך זו, ללא שיפוץ, לא יתאפשר סדר מחודש.
 • ארונות הזזה – איך לסדר אותם?

  ארונות הזזה – איך לסדר אותם?
  השאלה כיצד ניתן לסדר ארונות הזזה בדרך הטובה ביותר הינה שאלה מהותית וחשובה. מן הראוי להתחיל בבסיס, במקום בו הארון מתבלגן. אי הסדר מגיע בעיקר כשאדם עומד אל מול הארון בשעת הבוקר או שעה אחרת ביום, בה הוא לחוץ מכדי להתעמק בקיפול הבגדים בחזרה, או הכנסת האביזרים בצורה מאורגנת לארון חזרה, והוא מפחית מערך החשיבות של ארון מבולגן.
 • הובלת ארונות מכל סוג