רהיטי גבעת ברנר 100% עץ מלא
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צרו קשר :
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 077-9976660

מיטה משולשת

מיטה משולשת

מיטה משולשת לחדרי ילדים

ידוע שכיום בונים דירות ובתים עם גודל חדרים קטן יחסית ולכן לעיתים נוצרת בעיית מקום בחדרים ואנו נדרשים למצוא פתרונות יצירתיים בכדי למקסם את ניצול החלל. על כן אנחנו ברהיטי גבעת ברנר-יוניגל מציעים מספר פתרונות שינה לחדר המאכלס שני ילדים ומעלה, ושמחים להעניק פתרונות שינה למשפחות ברוכות ילדים.

אצלנו קיימות מיטות קומותיים עם מיטת חבר (שלושה מקומות שינה) יחד עם זאת חשוב גם מקום אחסון כמובן ולכן ישנן גם שתי מגירות אחסון עמוקות .לכשיגיע הזמן ניתן לפרק את המיטה לשתי מיטות זהות, אחת  מהן עם מיטת חבר ומגירות אחסון.

פתרון נוסף שאנחנו מציעים הוא מיטה משולשת-מיועדת לשלושה ילדים וגם במיטה זו קיימות מגירות אחסון לניצול מרבי של מקום.

את מיטות הילדים שלנו אנחנו מייצרים מ-100% עץ מלא-אורן, מה שמאפשר שימוש ארוך טווח במוצר. רהיטי גבעת ברנר-יוניגל  חברה עם ותק של יותר משמונים שנה בייצור ושיווק רהיטי ילדים ונוער

 

מיטה משלובת

חשוב להשקיע במיטה איכותית

רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את המיטב כדי להעניק לילדים שלכם אפשרות ליהנות מחוויית שינה אולטימטיבית? במקרה הזה תצטרכו להשקיע ברכישה של מיטה שתהיה כמה שיותר איכותית ותוכל לספק להם את המענה ההולם ביותר מבחינת צרכי השינה שלהם.

במידה ויש לכם שלושה ילדים בגילאים דומים שישנים בחדר שינה אחד, תוכלו לקנות להם מיטה משולשת ובכך להבטיח שאתם הופכים את השהות המשותפת שלהם להרבה יותר נעימה, כך שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להקדיש לו תשומת לב מבחינתכם ולהבין עד כמה הוא מתאים לכם בכלל.

מיטות משולשות – מתי זה מתאים?

במקרים שבהם אתם רוצים לחסוך במקום ולאפשר לילדים לישון יחדיו, מיטות משולשות עשויות להיות פתרון יוצא מן הכלל. כמובן שעל הדרך יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם בודקים היטב מהיכן בדיוק אתם מחליטים להזמין את המיטה, שכן זה יהיה קריטי שיהיה מדובר במיטה איכותית שתענה על כל הדרישות שלכם.

אם יש דברים ספציפיים שחשובים לכם כאשר אתם באים לבחור מיטה, אז כמובן שתוכלו להתייעץ עם הצוות שלנו, אשר יוכל להמליץ לכם על כל הדברים השונים שתוכלו לעשות וסוג המיטה שהכי תתאים לילדים שלכם. זה יוכל להפוך את הבחירה שלכם להרבה יותר קלה ולהוביל לכך שתהיו שלמים לחלוטין עם כל מה שתבחרו לעשות בעניין הזה לבסוף.

תכירו את הצרכים של הילדים כשדובר במיטה

כמובן שאם אתם רוצים להפוך את חוויית השינה של הילדים לכמה שיותר טובה, אז יהיה כדאי לכם להבין לפני הכול במה בדיוק יהיה כדאי לכם לבחור. בדיקה של הפרמטרים הללו רק תעזור לכם לגבש החלטה שתוכלו להיות מרוצים ממנה לחלוטין ולעזור לכם להיות בכיוון הנכון לבסוף.

קחו את הזמן שלכם על מנת להתחיל בכך שתבדקו את כל השיקולים שלכם. אתם רק צריכים לזכור שאם אתם כבר נמצאים במצב שבו אתם מחליטים לעשות את המיטב למען הילדים בבחירת מיטה משולשת, אז יהיה כדאי לכם לעשות זאת דרכנו, שכן נעניק לכם את המענה ההולם ביותר שתוכלו לחשוב עליו בסופו של דבר.

אתם יכולים להתחיל לבדוק את המיטות השונות שאנו מציעים באתר כדי לגבש החלטה מוצקה ולהבין מהו הסגנון המועדף עליכם וסוג המיטה שתהיה הטובה ביותר. אתם רק צריכים להתחיל לבדוק לעומק את כל האפשרויות הקיימות עד שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים החלטה שתהיו בטוחים לגביה. זה הזמן שלכם להתחיל לבדוק.