רהיטי גבעת ברנר 100% עץ מלא
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צרו קשר :
השאירו פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשרו עכשיו: 08-9443663

ספות נוער

בני הנוער חווים שינויים רבים בגיל ההתבגרות, כאשר מדובר בשינויים פיזיים ונפשיים. הגוף שלהם נהיה גדול יותר והפרטיות שלהם חשובה הרבה יותר, בשילוב העובדה שבני נוער מתחילים לפתח קשרים זוגיים, ייתכן מצב לפיו מיטות ילדים בגדלים הסטנדרטיים (רוחב 80-90 ס"מ), אשר לרוב מתאימים לילדים בגיל היסודי, כבר לא "מספקים את הסחורה" ולכן יש למצוא להם פתרונות אחרים. רכישת ספות נוער זה פתרון מצוין לכך. 

 

ספות נוער ומיטות - האפשרויות על הפרק

מרבית ההורים שרוכשים מיטות לבני נוער פועלים בשתי אפשרויות, כאשר המטרה היא לרכוש מיטה שתחזיק שנים רבות. האופציה הראשונה היא רכישת מיטה וחצי, שרוחבה נע בין 120 ס"מ ל-160 ס"מ, כאשר האורך נע בדרך כלל בין 190 ס"מ ל-200 ס"מ. במצב כזה, צריך לוודא שהחדר הוא מספיק גדול כדי להכיל באופן קבוע מיטה וחצי.

 

האפשרות השניה בהתאמת חדרי ילדים לנוער היא רכישת ספת נוער. ספות נוער, בדומה למיטות ילדים ומיטה וחצי, שומרות על האורך של בין 190 ס"מ ל-200 ס"מ, אך בעצם מדובר בספה הכוללת מיטה שניה נשלפת. רוחבה של המיטה הראשית היא בין 80 ל-90 ס"מ. החלטתם לרכוש ספות נוער? אצל רהיטי גבעת ברנר תוכלו לראות מספר דגמי ספות נוער ולבחור בצבעים שונים בהתאם לרצונותיכם ורצון בני הנוער כמובן.

חשיבות בריאות השינה בספות נוער

כולנו כבר יודעים כי שינה טובה מהווה ערך בריאותי משמעותי בבניית יציבות הגוף, דבר אשר הולך ונבנה בגילאי העשרה. מוצרי פרדייז ומוצרי וידר מיוצרים לאחר פיתוח והשקעה מרובה של מומחי שינה. התאמת המוצרים מספקת איכות שינה טובה. חשוב לציין כי המזרנים של ספות נוער מתוצרת וידר או פרדייז הם בעלי מערכת קפיצים מתקדמת ("אופטימל") עם תמיכה אורטופדית המאפשרת למזרן לספוג את בליטות הגוף (אגן, שכמות וכו') ומספקים תמיכה בשקע הגב התחתון ובאזור הצוואר.

 

התאמה אישית של ספות נוער

אצל יוני גל רהיטי גבעת ברנר תוכלו להתאים לכם ולילדים ספות נוער ומיטות. כאן תוכלו לבחור בדי ריפוד לספות הנוער, מידות שונות (כאשר הסטנדרטית היא בדרך כלל 90 ס"מ על 200 ס"מ) וכמובן צבעים שונים. הצבע, המידות והבדים ניתנים לשינוי גם כאשר בוחרים לרכוש מיטה וחצי.

 

אחריות על ספות נוער ברהיטי גבעת ברנר: 5 שנים

 

קראו עוד: מיטות ילדים
קראו עוד: מיטות מעץ מלא

קרא עוד: חדרים לילדים
קרא עוד: ספות אירוח