רהיטי גבעת ברנר 100% עץ מלא
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9976660
מיטת קומותיים

מיטת קומותיים

רהיטי גבעת ברנר מציעים מיטת קומותיים לילדים מעץ מלא ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

חדרי ילדים הם מן החדרים החשובים ביותר בבית של כל משפחה. חדר הילדים הוא המקום שבו נוצר ההווי של הילדות, המקום שבו נוצרים החלומות, שבו זורחים החיוכים ובוקע הצחוק. עיצוב חדרי ילדים הוא תהליך שכרוך הן בתוכניות פרקטיות והן בעיצוב אמנותי אשר מושפע מן הילדים ומן הילדות. בחדרי ילדים רבים ניתן לראות מיטות קומותיים, אשר מאפשרות חיסכון במקום ומאפשרות מגורים נוחים של שני ילדים ואף יותר, בחדר אחד. חברת רהיטי גבעת ברנר יוניגל מציעה לכם מיטות קומותיים לילדים במגוון רחב של דגמים איכותיים ויפהפיים, אשר מתאימים לכל סוגי החדרים. מיטות קומותיים לילדים - קונים רק בחברת רהיטי גבעת ברנר יוניגל. לפרטים נוספים צרו קשר עם רהיטי גבעת ברנר יוניגל בטלפון: 077-9976660.

מיטות קומותיים לילדים

מיטת קומותיים

מיטת קומותיים היא מיטה חזקה מאוד, אשר עשויה בדרך כלל מעץ מלא, ומאפשרת שינה של שני ילדים, במיטות הממוקמות זו מעל זו. מיטות קומותיים מיועדות בעיקר לחדרי ילדים קטנים, והן מאפשרות חיסכון משמעותי במקום, כאשר במקום לפתוח שתי מיטות המתפרשות על פני רוחב החדר כולו, ניתן להשתמש בשטח של מיטה אחת בלבד. מיטת קומותיים צריכה להיות חזקה מאוד, על מנת לשאת משקל של שני ילדים. במיטה העליונה יהיה תמיד מעקה להגנה, וכמובן המיטה מכילה גם סולם המוביל אל המיטה העליונה. מיטת קומותיים אהובה על ילדים, אשר נהנים מן השינה בקומה הגבוהה, כמו גם ב"כוך" שנוצר במיטה התחתונה. מיטות קומותיים גם יכולות לשמש בנוסף כמיטה נפתחת, עם עוד מיטה או שתיים שנפתחות תחת המיטה התחתונה.

 

מיטת קומותיים לילדים -  רהיטי גבעת ברנר יוניגל

חברת רהיטי גבעת ברנר הוקמה כבר לפני כ-70 שנה, ועוסקת מאז במגוון תחומים של הריהוט הביתי. לפני למעלה מ-10 שנים התמזגה חברת רהיטי גבעת ברנר עם חברת יוניגל, אשר התמחתה ביצור של חדרי ילדים בהתאמה אישית. כיום, חברת רהיטי גבעת ברנר יוניגל מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי וריהוט איכותי לכל חדרי הבית, כולל הובלה והתקנה של הריהוט ואחריות מלאה למשך תקופת זמן ארוכה במיוחד על כל סוגי הרהיטים. חברת רהיטי גבעת ברנר יוניגל מציבה 

מיטות קומותיים לילדים

סטנדרטים גבוהים במיוחד בכל הנוגע לריהוט הביתי, והיא מעצבת רהיטים לכל חדרי הבית ברמה גבוהה במיוחד.

בנקודות המכירה של רהיטי גבעת ברנר יוניגל תוכלו ליהנות ממערכות הדמיה ממוחשבות. בעזרת ובעזרת הצוות המקצועי של החברה, תוכלו לתכנן את חדר הילדים שלכם ואת כל חדרי הבית, בצורה הטובה ביותר, ולקבל את הריהוט האיכותי ביותר. 

בין דגמי מיטות הקומותיים אצל רהיטי גבעת ברנר, תוכלו להתרשם ממיטת יונתן - מיטת קומותיים עשויה 100% עץ אורן ללא שילובים של חומרים נוספים. המיטה כוללת גם מיטה שלישית - מיטת חבר, מגירות אחסון, מעקות בטיחות למניעת נפילות ומזרונים אורטופדיים. רוצים להתרשם מקרוב? רוצים לקנות מיטות קומותיים לילדים? בואו ליהנות ממבחר, איכות ושירות, רק בחברת רהיטי גבעת ברנר יוניגל!

קרא עוד: מיטה משולשת